Load Cell Transmitter

Load cell transmitter lar, loadcell sinyallerini uzak mesafelere taşımak amacıyla sinyalin kuvvetlendirilmesi veya loadcellden gelen sinyallerin kontrol sistemine entegre edilmesi için loadcell transmitter  kullanılır.P4-20 Modeli ise 0-5V, 0-10V, 0-20mA, 4-20mA analog çıkışlı , 4 dijit 7 segment ekranı ve tuş takımı ile kullanım ve kalibrasyon kolaylığına sahiptir.

Load cell transmitter Modbus haberleşme protokolü ile endüstriyel uygulamalarda haberleşme kolaylığı sağlar. 2 dijital çıkış opsiyonu ile kontrol amaçlı kullanılabilir. Ray tipi yapısıyla, pano içine kolayca montajı yapılabilir. Tüm tartım ve kontrol uygulamalarında kullanılan ekonomik bir dönüştürücüdür.

Load Cell Transmitter , loadcell sinyallerini uzak mesafelere taşımak amacıyla sinyalin kuvvetlendirilmesi veya loadcellden gelen sinyallerin kontrol sistemine entegre edilmesi için kullanılan, loadcell sinyal dönüştürücüsüdür. Çıkış 0-10V olarak endüstriyel işaret seviyesine alınabilir. Sıfırlama özelliği vardır. Ray tipi yapısıyla, pano içine kolayca montajı yapılabilir. Tüm tartım ve kontrol uygulamalarında kullanılan ekonomik bir dönüştürücüdür.

Teknik Özellikler

Analog Sinyal Girişi 2mV/V çıkışlı loadcell
Besleme 24V DC
Çalışma Sıcaklığı -10 ºC ile +40 ºC arası
Çalışma Ortamı Nem Miktarı En fazla %80 bağıl nem
Harici Ayar Sıfırlama
Analog Çıkış 0-10V
Montaj Ray Tipi
Ön Panel Sıfır trimpotu ve besleme ledi
LoadCell Besleme Gerilimi 12V DC
Loadcell Adedi 4 adet 350Ω
Loadcell Bağlantısı 4'lü kablo