Çift Fanlı Anti Statik Blower

PULS Çift Fanlı Air Blower, uzak mesafe ve geniş aralıkta problem olan bozucu statik yükleri nötralize etmek için tasarlanmıştır. Tasarımından kaynaklanan yüksek teknoloji sayesinde yüksek hızlı uygulamalarda da statik elektrik problemlerine daha verimli çözüm üretmektedir. Güçlü performansı hızlı deşarj zamanı ile etkin iyonizasyon sağlayabilmektedir. Oluşturduğu elektrik alanı sayesinde hava moleküllerini pozitif ve negatif iyonlarına ayırır, ayrılmış olan iyonlar daha uzak mesafelere taşınırlar. Air Blower’ın etkin mesafesinden geçirilen herhangi bir statik yüklü ürün oluşan zıt yüklü iyonları çekecek ve malzemeyi nötralize edecektir. Bu da ürünlerin birbirlerine yada makine üzerindeki diğer aksamlara yapışmasın engelleyecektir. Aynı zamanda statik elektriğin neden olduğu elektriksel şoklar, patlamalar, yangın tehlikeleri ve toz çekimi engellenmiş olacaktır.

Kalibrasyon gerektirmeyen, bakımı ve temizliği kolay Air Blowerlar sayesinde makineler uzun yıllar yüksek performansla problemsiz bir şekilde kaliteli, güvenli ve hijyen bir üretim gerçekleştirir. Air Blowerda iyonizasyon mesafesini arttırmak ve yeterli hava akışını sağlamak için çift fan bulunmaktadır. Standart olarak üzerinde mevcut olan bağlantı aparatları sayesinde birçok değişik şekilde ulaşılması zor yerlere hızlı ve kolay bir şekilde monte edilebilir. Blower filtreleri belirli zaman aralıklarıyla temizlenmelidir.

Genel özellikler
Kolay, esnek montaj / Kapsamlı iyonizasyon mesafesi / Güçlü performans / Uzun ömürlü

Uygulamalar
Kaplama / Laminasyon / Levha Çekim / Dilimleme (dilme) / Sargı – Çözgü / Elektronik Dizgi / Temiz oda uygulamaları / Şişeleme / Enjeksiyon kalıp / Vakum şekillendirme / Flekso baskı / Levha basım

Teknik Özellikler

Giriş Gerilimi 7.5 k VAC
Giriş Frekansı 50/60 Hz
Yüksek Gerilim Kaynağı Puls Güç Kaynağı Model 2
Yapı 1.5 mm metal gövde, paslanmaz ön kapak, alüminyum bağlantı aparatı
Fanlar EBM G2E 120-AR77-01
Gürültü Seviyesi 57 dBA
Hava Akışı 5800 lt./min.
Çalışma Genişliği ACK01 500 mm - ACK02 1500 mm
Etkin Çalışma 50-1500 mm
Standart Özellikler Fan Hızı Ayarlayıcısı, filitre
Kablo 2.5 m HV Kablo, IEC bağlantı aparatı, 2.5m kablo
Çalışma Sıcaklığı 0-60 ºC
Ortam Nemi Max. 70%RH
Ebatlar 111x420 mm - 111x210 mm
Güvenlik < 5m
Sertifika CE